جستجو براي:  در 
صفحه کلید فارسی
پ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 Back Space
ض ص ث ق ف غ ع ه خ ح ج چ
ش س ي ب ل ا ت ن م ك گ
ظ ط ز ر ذ د ء و . , ژ
       جستجوی پیشرفته کتاب
  03/01/1396
نویسندگان   ناشران   بانک کتاب   فروشگاه
 
سفارش از آمازون
پیگیری سفارش آمازون

 
معرفي كتاب > ادبيات > داستان هاي خارجي

قیمت آی کتاب
404,950 ریال
قیمت کتاب
455,000 ریال (11% تخفیف)

آنك نام گل
نويسنده: اومبرتو اكو
مترجم: رضا عليزاده
ناشر: روزنه
زبان كتاب: فارسي
تعداد صفحه: 864
اندازه كتاب: رقعی - سال انتشار: 1394 - دوره چاپ: 1
کد کتاب: 112758


امتیاز آی کتاب به این کتاب:

امتیاز دهی به این کتاب:

مروري بر كتاب
او به‌عنوان استاد نشانه‌شناسی مشهور بود اما حالا او شش رمان نوشته و آثاری هم درباره نظریه ادبی اومبرتو اکو (۵ ژانویه ۱۹۳۲) نشانه‌شناس، فیلسوف، متخصص قرون وسطی، منتقد ادبی و رمان‌نویس ایتالیایی است که در پیه مونته ایتالیا دیده به جهان گشود. «اکو» پس از گرفتن مدرک دکترا در دانشگاه‌های تورینو، دانشگاه‌های میلان، فلورانس و بولونیا تدریس کرده‌ است.

منتشر کرده که اعترافات رمان‌نویس جوان یکی از آنهاست. البته اکو در آثار نظری‌اش درباره ادبیات، همچنان سبک‌و سیاق رمان‌نویسی‌اش را حفظ کرده و به قول خودش کتاب‌های نظری‌اش را طوری می‌نویسد که انگار دارد رمان می‌نویسد...

صرف اين كه بگوييم يك متن به واسطه ي امكانات بالقوه اش سبب تاويل هاي نامحدود مي شود ، به آن معنا نيست كه تاويل اصولا مقصود و هدفي نداشته باشد .

صرف اين كه گفته مي شود يك متن به لحاظ ظرفيت هاي پنهانش پايان ناپذيراست ، به ان معنا نيست كه هرنوع كنش تاويل الزاما راه به جايي ببرد و درست ازكاردرآيد .

من در اين زمينه معياري پوپري مانند درباره ي مغالطه ارايه داده ام كه برمبناي آن ، اگرچه تشخيص يك تاويل مناسب امري دشوار است و نمي توان از ميان دو تاويل در مورد يك متن ، يكي را برتر شمرد ، اما امكان تشخيص تاويلي كه آشكارا غلط ، بي ربط و دوراز ذهن است ، همواره وجود دارد ....

در ۱۳۲۷، لوئي باواريا آماده رفتن به رم مي‌شود تا در مقام امپراتوري تاج‌گذاري كند. پاپ، در آوينيون ،‌او را تكفير مي‌كند و بي‌درنگ او را بدعت‌گذار مي‌شناسند.

در چنين زمينه متلاطمي كه امپراتور و پاپ منازعه‌اي دائمي دارند، ويليام باسكرويل ، كشيش فرانسيسكن و قهرمان خيالي رمان اكو، مأمور مي‌شود تا در دير عظيمي كه داراي كتابخانه‌اي به شكل هزار توست ميان مراجع مختلف ديني آشتي به وجود آورد.

اما، يك رشته جنايتي كه در آنجا روي مي‌دهد، كشيش را از مأموريتش منحرف مي‌كند. او، در كنار همراه وفادار خود، آدسو ، كه جواني ساده‌دل و دومينيكن است، تلاش مي‌كند تا سرنخي را كه جنايتها را به هم پيوند مي‌دهد بيابد و بسيار زود درمي‌يابد كه يافتن هويت قاتل بر كشف راز مخوف كتابخانه مبتني است


كتاب هايي در اين زمينه

ربه كا ؛ متن کامل
   

پابرهنه ها
   

سه اثر از مارك فيشر
   

اشك آنجلا
   

آشفتگان شيفته
   

پيامبر
   

كتاب هايي در اين زمينه       فهرست کتاب های این گروه


راهنماي سايت
كتاب
سفارش كتاب بدون عضويت
پيگيري كتاب بدون عضويت
پيش از مرگ بايد خواند
مقالات
گزارشات
جان کلام
نقد و ادبيات
تاريخ سينما
شاهنامه خوانی
داستان های کوتاه
امثال و ادبيات كهن
افسانه ها و فرهنگ توده
آی کتاب پلی است بین پدیدآورندگان
کتاب و خوانندگان آثارشان

پیگیری و سفارش تلفنی
ساعت ۱۷ - ۹
پنجشنبه ها ۱۳- ۹
۲۲۲۳۸۱۲۳
۲۶۴۵۸۱۵۶
۲۶۴۵۸۳۴۷

پیگیری سفارش آمازون
۲۶۱۲۳۴۵۹